در حال بارگزاری ...

قوانین و مقررات

فروشگاه اینترنتی رادین کالا مرجع آنلاین فروش محصولات با کیفیت در کشور،با مدیریت مدیری مجرب در زمینه اقتصاد و بانکداری و تیمی از تحصیل‌کردگان فناوری اطلاعات و مهندسین فنیبه صورت رسمی فعالیت خود را در زمینه تجارت الکترونیک آغاز کرد. فروشگاه اینترنتی رادین کالا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک می باشد و ایجاد اطمینان خاطر در سمت مشتری در طول فرآیند خرید از اولویت‌های اساسی رادین کالاست. در صورتی که از فروشگاه اینترنتی رادین کالا اقدام به خرید آنلاین نمایید کارشناسان فروش رادین کالا با شما تماس خواهند گرفت و در مورد رادین کالا توضیحات لازم را بیان خواهند کرد و مسئولین پشتیبانی به صورت نرم‌افزاری و تلفنی شما را در خرید مناسب همراهی خواهند کرد. همچنین تضمین خدمات پس از فروش و احترام به حقوق مصرف‌کننده از اولویت‌های اساسی دیگر رادین کالا می‌باشد که در ادامه توضیح داده می‌شود.

 

 

7 روز تضمین تعویض کالا ویژه مشتریان محترم فروشگاه آنلاین رادین کالا

برای تحقق این مهم فروشگاه اینترنتی رادین کالا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتریان برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. مشتریان فروشگاه اینترنتی رادین کالا برای تست فنی کالای خریداری شده تا 7 روز فرصت خواهند داشت و در صورتیکه کالای خریداری شده دارای ایراد فنی باشد، رادین کالا ، کالا را برای آنها تعویض خواهد نمود و چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه تمام شده باشد، مشتریان دو انتخاب خواهند داشت.

  • اول ارسال کالای مشابه به انتخاب مشتری
  • دوم استرداد وجه

لازم به توضیح است که در هر صورت این پروسه حداکثر ظرف سه روز کاری انجام خواهد شد و فروشگاه اینترنتی رادین کالا هزینه ارسال کالای تعویض شده را نیز برعهده خواهد گرفت.

شروط لازم برای تعویض و استرداد کالا

  • مشتری قبل از 7 روز نسبت به ارسال شکایت خود اقدام نماید، عدم ارسال شکایت در مهلت 7 روزه به منزله عدم بروز ایراد فنی در مهلت 7 روزه تست می باشد.
  • ایراد فنی مورد تایید کارشناسان فنی فروشگاه اینترنتی رادین کالا قرار بگیرد و این ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا خریداری شده یا مسائلی نظیر وارد شدن ضربه به دستگاه، نوسانات برق، آب خوردگی و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.

شایان ذکر است چنانچه ایراد فنی مورد تایید کارشناسان فروشگاه اینترنتی رادین کالا قرار نگیرد، هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری خواهد بود.

انصراف از خرید

در صورتیکه مشتریان به هر دلیلی از خرید خود منصرف شده و کالای خریداری شده را از بسته بندی اولیه خارج ننموده باشند تا هفت روز فرصت خواهند که نسبت به تکمیل فرم عودت اقدام و کالا را مسترد نمایند. لازم به توضیح است که هزینه ارسال عودت کالا بر عهده مشتری می باشد.

عدم تطابق کالا

در صورتیکه کالای تحویل شده به مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد، فروشگاه اینترنتی رادین کالا حداکثر ظرف سه روز کاری نسبت به تعویض کالای ارسالی با کالای سفارش داده شده اقدام می نماید و در صورتیکه کالای مورد نظر در فروشگاه موجود نباشد، به انتخاب مشتری، با کالای مشابه دیگر تعویض یا در صورت دلخواه وجه پرداختی مشتری مسترد می گردد.

البته مشتریان به این نکته توجه نمایند، در مواردی که قبل از باز نمودن بسته بندی امکان تطبیق سفارش و کالای تحویل شده وجود داشته باشد، لازم است مشتریان قبل از باز نمودن آن مشخصات سفارش و کالای تحویلی را بررسی نمایند زیرا در صورتیکه کالا از بسته بندی و آکبند بودن خارج شده باشد، دیگر امکان تعویض یا مرجوع نمودن آن وجود نخواهد داشت.

دسته بندی ها
لوازم خانه
شخص ورزش
سوپر مارکت
کادویی و صنایع دستی
هنر تحریر اداری
ابزار وخودرو
زیبایی وسلامت
مدوپوشاک
کالای دیجیتال